5 listopada 2019

Międzynarodowy Projekt: Piękna Nasza Polska Cała

Uczniowie i nauczyciele otrzymali list z podziękowaniem oraz Flagę Polski od Pana Prezydenta Andrzeja Dudy za realizację i udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”.

Podziękowania od Pana Prezydenta Andrzeja Dudu

Szczególne podziękowania należą się wszystkim przedszkolakom i uczniom uczestniczącym w projekcie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, pomysłowości udało się Nam wspólnie osiągnąć wyznaczone cele i sprostać postawionym wymaganiom.

Rok 2018/2019Rok 2019/2020
Koordynatorzy projektu: Dagmara Szymkiewicz, Paulina Bolmińska-Baran.Koordynator projektu: Dagmara Szymkiewicz.
Nauczyciele uczestniczący w realizacji zadań: Agata Kopeć, Patrycja Hanulak-Zemsta, Agnieszka Bekier, Joanna Dudkowska, Marzena Gała, Maria Piskulak, Maria Przepióra, Bożena Nawrot, Ewa Rubel, Henryka Górzyńska, Dorota Chyb, Agnieszka Kalemba, Ewelina Stępień, Marzena Pawlik, Jagoda Dziedzic, Łukasz Gronostaj, Beata Piasecka, Anna Lis, Anna Wodecka, Agnieszka Raczyńska, Anna Gębska, Beata Wojtiuk-Ślęk.Nauczyciele uczestniczący w realizacji zadań: Agata Kopeć, Patrycja Hanulak-Zemsta, Marzena Gała, Agnieszka Bekier, Dorota Chyb, Agnieszka Kalemba, Anna Zalewska, Beata Piasecka.