3 kwietnia 2024

Zdrowo i ekologicznie

Nasza szkoła zawsze promuje zdrowy styl życia oraz ekologię, dlatego postanowiliśmy połączyć te tematy i zaprosić najmłodszych uczniów klas 1-3 na warsztaty kulinarne i zajęcia z zakresu edukacji przyrodniczej dotyczące rozpoznawania gatunków drzew iglastych. Spotkanie poprowadziła Pani Paulina Pytlas – główny specjalista ds. edukacji ekologicznej w Zespole Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach.

Uczniowie rozpoznawali i nazywali gatunki drzew iglastych, dzielili się wiedzą dotyczącą charakterystycznych cech tych drzew, wymieniali zasady zdrowego stylu życia i odżywiania, zwracali uwagę na zalety poszczególnych produktów wykorzystanych do wykonania zdrowych i smacznych przekąsek.

Nauczyciele świetlicy

Nauczyciele klas 1 - 3