10 października 2020

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

Na początku października w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń mógł kandydować, wśród nich znaleźli się:

• Drogosz Oskar kl. IV A
  • Kudzia Aleksandra kl. IV A
  • Baran Malwina kl. IV B
  • Baran Hanna kl. IV B
  • Nawara Oliwia kl. VI B
  • Kołodziejczyk Paweł kl. VI C
  • Szczepanik Tymoteusz kl. VI C
  • Adamiec Szymon kl. VI C
  • Majka Jan kl. VI C
  • Kurek Julia kl. VII A
  • Milcarz Mateusz kl. VII A
  • Pawlik Wiktoria kl. VII A
  • Nawara Amelia kl. VII B
  • Zając Kamila kl. VII B
  • Grzegorz Sitek kl. VII C

Następnie została przeprowadzona kampania wyborcza. Na szczególną uwagę zasługują plakaty i hasła wyborcze, wykonane przez Hannę Baran, Malwinę Baran, Amelię Nawara, Wiktorię Pawlik oraz Julię Kurek.

Pan Łukasz Gronostaj przeprowadził głosowanie wśród młodzieży. Specjalnie powołana komisja zliczyła głosy a następnie zwycięzcy zostali wyłonieni.

Do szczęśliwców należą:

Amelia Nawara - przewodnicząca

Mateusz Milcarz - z-ca przewodniczącego

Hanna Baran - sekretarz

Skład komisji wyborczej:

Baran Franciszek

Jaworski Gabriel

Bogdańska Ewa

Urbanowska Kinga

Lisowski Michał

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w nasze wybory. Liczymy na dobrą współpracę z naszą „szkolną trójką’’. Czekamy na Wasze pomysły!!!                                                                                                                                                                       Paulina Baran