4 stycznia 2024

Spotkanie opłatkowe klas 1-3

Wspólne kolędowanie jest pięknym zwyczajem, który przetrwał do dziś i łączy pokolenia.

To piękna tradycja, którą uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami postanowili pielęgnować. W czwartek 21 grudnia rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki, wprowadzając radosny i świąteczny nastrój w naszej szkole. Śpiew połączył wszystkich i sprawił, że radosnym kolędowaniem weszliśmy w magiczny, wyjątkowy okres Świąt Bożego Narodzenia. Prosto z serc popłynęły najszczersze życzenia. Dzięki uprzejmości Pana Jakuba Szczepańskiego zawitało również do nas  Betlejemskie Światło Pokoju – symbol pokoju, braterstwa, nadziei i miłości.

Rozpalone światło ma nieść pokój całemu światu, a my postarajmy skupić się na tym, by na dobre zawitało w naszych sercach, klasach, szkole...