Przygotowania do Świąt Wielkanocnych ruszają pełną parą…

Naszą szkolną tradycją stały się warsztaty świąteczne z przedstawicielami Koła Gospodyń Wiejskich „Bartkowe Baby” w Zagnańsku. Dzieci z dużą niecierpliwością oczekiwały na to spotkanie, które pozwoliło na kultywowanie pięknych tradycji wielkanocnych.

Uczniowie dzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z przygotowaniami do Świąt Wielkanocnych. Jednym z nich jest nadchodząca Niedziela Palmowa. Mimo, że wykonanie palmy jest procesem dość długim i pracochłonnym nie zniechęciło to uczniów. Z dużym zapałem łączyli elementy, które posłużyły do wykonania ich własnej palmy. Dzieci zostały również zapoznane z  działalnością KG „Bartkowe Baby”.

Dziękujemy bardzo za spotkanie przebiegające w niezwykle miłej, przyjaznej i świątecznej atmosferze.

Dagmara Szymkiewicz

Agata Kopeć